Prima aprilis 2017, czyli najlepsze żarty

Prima aprilis 2017, czyli najlepsze żarty

1 kwietnia, czyli jak co roku marki starały się wkręcać swoich fanów nie tylko na Facebook’u, ale także za pomocą innych kanałów. Większość wstawiała grafikę, czy gify, inni wideo na YouTube, a niektórzy zabawili się z użytkownikami na własnej stronie internetowej. Niektórzy wykazali się kreatywnością, a inni dodali trochę „pikanterii” do dowcipu.

Według nas najlepszym żart zaskoczył Pornhub, który wystraszył odwiedzających serwis. Użytkownicy tego dnia po włączeniu filmu mogli zobaczyć poniższy komunikat. Nikt nie chciałby się chwalić, że obejrzał właśnie film ze strony pornograficznej przed zwoimi znajomymi na Facebooku, złwaszcza, że jest tam rodzina, czy pracodawcy. Oczywiście później pojawiała się informacja, że to był TYLKO żart, lub AŻ żart :)

Poniżej przedstawiamy pozostałe żarty znalezione na Facebooku. Sami oceńcie które z nich są dobre, a które słabe :)

12

123

1234

Także na YouTube można było zauważyć kilka świetnie przygotowanych filmów wideo. Jeden z ciekawszych dowcipów stworzył serwis IGN wraz z siecią telewizyjną AMC, którzy przygotowali zapowiedź serialu opartego na serii GTA. Kto by z nas chciał obejrzeć taki serial ręka do góry! :)

Rozwój asystentów głosowych jest niesamowity – mamy głosowe wybieranie numeru, sterowanie telefonem, komputerem, a nawet domem. Ale co w przypadku gdy będziemy z ogrodzie? Google ma dla nas idealne rozwiązanie i jest nim Google Gnome, czyli inteligentny krasnal ogrodowy. Nas troche rozbwaił :)

Na koniec żart, który niekoniecznie się udał, ale sami to oceńcie. Jeden z komentarzy cieszył się chyba większą popularnością niż sam dowcip marki.

Jeżeli znacie fajne dowcipy z tego roku podsyłacie je w komentarzach i dajcie znać, który z żartów Wam sie najbardziej podobał.

Zdjęcie główne: Freepik