Referencje

Klienci o nas

Zobacz co nasi klienci o nas mówią.

Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Miałyśmy przyjemność współpracować z Diamond Design już przy kilku projektach i z pewnością był to dopiero początek naszej współpracy. Zarówno stworzenie graficznej oprawy oferty naszej agencji, jak i wielkoformatowych plakatów spełniło nasze, tutaj trzeba podkreślić, niemałe wymagania :). Szybka realizacja i wyczucie stylu – a to bardzo ważne przy tworzeniu grafiki spójnej z wizerunkiem zespołu.

Dodatkowo mogłyśmy liczyć na kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich zdjęć. Bezproblemowa komunikacja i szybka reakcja na nasze prośby. Dużym plusem było również wsparcie przy drukowaniu materiałów. Zaoszczędziło nam to poszukiwanie odpowiedniej drukarni. Wszystko zostało załatwione w jednym miejscu i bez angażowania dodatkowych firm. Serdecznie polecamy współpracę z Diamond Design. Kompleksowość, krótki czas realizacji i wyczucie stylu przede wszystkim!

Zespół RED POP Dance Creator

„Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Diamond Design. Współpracujemy razem od 2013 roku. W tym czasie obroty w naszej firmie radykalnie wzrosły oraz zaczęliśmy być bardziej widoczni w Internecie.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Diamond Design jako solidnego i sprawdzonego partnera w marketingu internetowym oraz projektach tradycyjnych.”

Krzysztof Kaszubowski

„Strona internetowa stworzona przez firmę Diamond Design jest nowoczesna i bardzo profesjonalna. Dzięki niej zdobyłem wielu klientów oraz jestem widoczny w Internecie. Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań to główne cechy pracowników, u których widać duże doświadczenie. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą – jest to idealny partner oferujący usługi marketingowe w Internecie!”

Marcin Nowogórski

Firma Diamond Design opracowała nowoczesną i profesjonalną stronę internetową oraz materiały reklamowe zespołu Cheerleaders Elka z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni, który wywalczył kwalifikację na Mistrzostwa Europy w Manchesterze (5-6 lipiec 2014r.). Dzięki współpracy z Diamond Design, indywidualnemu podejściu do naszych potrzeb i oczekiwań oraz ogromnemu doświadczeniu i kreatywności, Cheerleaders Elka z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni postrzegane są w internecie, w środowisku tanecznym i wśród gdyńskich firm, jako profesjonalna grupa sportowa. Z przyjemnością mogę polecić firmę Diamond Design jako solidnego i sprawdzonego partnera w marketingu internetowym oraz projektach reklamowych.

Kamila Hamerska

„Gorąco polecam firmę Diamond Design. Świetna współpraca, odgadywanie oczekiwań i profesjonalizm. Dodatkowo – pełna opieka nad stroną i pomoc w problemach związanych z obsługą panelu CMS. Zapraszam do współpracy!”

Katarzyna Rogowska

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Szukasz idealnego produktu dla siebie lub Twojej firmy? Napisz do nas – a doradzimy Ci odpowiedni produkt!

Skontaktuj się z nami!